Acuvue 1-DAY Define 90 szt. Zobacz większy

1-DAY ACUVUE DEFINE 90 szt.

Nowy produkt

5 dni roboczych

UWAGA!
Produkcja produktu została zakończona. Niektóre moce pozostały jednak w naszym magazynie. Prosimy o kontakt przez e-mail przed złożeniem zamówienia.

Więcej szczegółów

192,00 zł z VAT

 • Soczewki 1-DAY ACUVUE DEFINE zostały stworzone aby podkreślać piękno Twoich oczu, uwydatniać ich naturalną barwę oraz zapewnić Ci komfort użytkowania przez cały dzień.

  • okres noszenia: soczewki jednodniowe
  • uwydatniają naturalne piękno oczu
  • wzmacniają kolor
  • skuteczny filtr UV
  • nowoczesna technologia LACREON
  • wyprodukowane przez Johnson&Johnson

  Soczewki 1-DAY ACUVUE DEFINE sprawią, że Twoje oczy poczują się w soczewkach w pełni komfortowo dzięki technologii LACREON. Będą zawsze bezpieczne dzięki skutecznej ochronie przed promieniowaniem UV. Ponadto natomiast nadadzą Twoim oczom wyjątkowego blasku i niepowtarzalnego piękna jakiego nie zapewnią żadne inne soczewki kontaktowe. To zasługa zastosowania specjalnego pigmentu wbudowanego w soczewki DEFINE, który podkreśla kolor tęczówki. 1-DAY ACUVUE DEFINE to wybór dla osób, które chcą czuć się pewnie każdego dnia i wyglądać znakomicie gdziekolwiek się pojawią.

  1-DAY ACUVUE DEFINE TO ZNAKOMITY WYBÓR DLA CIEBIE JEŻELI:

  • chcesz podkreślić kolor swoich oczu oraz uwypuklić ich piękno;
  • pragniesz aby Twoje oczy nieustannie wyglądały na wypoczęte i świeże;
  • spędzasz czas w wymagającym środowisku i często pracujesz przed ekranami cyfrowymi;
  • odczuwasz zmęczenie i suchość oczu;
  • wolisz soczewki użytku jednorazowego;
  • jesteś krótkowidzem albo dalekowidzem;
  • potrzebujesz najmocniejszej ochrony przed promieniowaniem UV.

  NOWATORSKIE ROZWIĄZANIA DLA TWOICH OCZU

  Firma Johnson&Johnson słynie ze stosowania w produkowanych przez siebie soczewkach najnowocześniejszych technologii wspomagających jakość widzenia, jak i komfort użytkowania soczewek. Nie inaczej jest w przypadku soczewek ACUVUE DEFINE gdzie użyta została- znana już z soczewek ACUVUE MOIST- technologia LACREON gwarantująca znakomite nawilżenie oczu podczas korzystania z soczewek co przekłada się na wysoką wygodę przez cały dzień. Inna innowacyjna technologia użyta przy produkcji tych soczewek nosi nazwę Beauty-Wrapped-in-Comfort (BWIC), odpowiada ona za efekt wzmocnienia Twojego naturalnego koloru oczu oraz uzyskania ich większego blasku.

  SPRAW ABY TWOJE OCZY OLŚNIEWAŁY JESZCZE BARDZIEJ

  Soczewki 1-DAY ACUVUE DEFINE zamiast zmieniać kolor oczu, jak w przypadku klasycznych soczewek kolorowych podkreślą Twój naturalny kolor, nadadzą mu dodatkowego blasku czy głębi. Efekt ten uzyskiwany jest poprzez zawarty w soczewce pigment, który podkreśla kolor tęczówki. Soczewki ACUVUE DEFINE oferujemy w różnych wariantach. Pierwszym jest NATURAL SHIMMER, który intensyfikuje kolor tęczówki i nadaje głębię Twojemu spojrzeniu. Drugim NATURAL SPARKLE, który podkreśli blask Twoich oczu, oferując efekt rozjaśnienia.

  SOLIDNA OCHRONA PRZED PROMIENIOWANIEM UV

  W soczewkach ACUVUE DEFINE zastosowany został bardzo skuteczny filtr UV. Blokuje on ~97% promieniowania UVB oraz 81% promieniowania UVA. Dzięki temu możesz być spokojny o prawidłowe zabezpieczenie swojego wzroku przed szkodliwymi skutkami promieniowania ultrafioletowego.

  ZOBACZ TAKŻE INNE SOCZEWKI Z RODZINY 1-DAY ACUVUE

  Poza opakowaniem 90 sztuk możemy zaoferować Ci również soczewki 1-DAY ACUVUE DEFINE w opakowaniu 30 sztuk. Jeżeli natomiast szukasz innych soczewek z rodziny 1-DAY ACUVUE sprawdź: 1-DAY ACUVUE MOIST w opakowaniach 30 soczewek, 90 soczewek i 180 soczewek oraz 1-DAY ACUVUE TruEye w opakowaniach 30 soczewek, 90 soczewek i 180 soczewek.

  JAK UŻYWAĆ SOCZEWEK JEDNODNIOWYCH ACUVUE DEFINE?

  Soczewki kontaktowe ACUVUE DEFINE to soczewki jednodniowe. Nie musisz do nich stosować płynów pielęgnacyjnych czy pojemników na soczewki. Po użyciu soczewkę należy wyrzucić, następnego dnia ubierając nową parę.

 • Moc+1.00 do -9.00
  Krzywizna8,5
  Średnica14,20
  Ilość soczewek w opakowaniu90 sztuk
  Termin realizacji5 dni roboczych

Opinie

Oceń 
2017-06-29

Ładnie podkreślają oczy.

Soczewki bardzo ładnie podkreślają oczy, efekt jest znacznie subtelniejszy niż w przypadku soczewek kolorowych. Mi się bardzo podoba./

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  1-DAY ACUVUE DEFINE 90 szt.

  1-DAY ACUVUE DEFINE 90 szt.

  UWAGA!
  Produkcja produktu została zakończona. Niektóre moce pozostały jednak w naszym magazynie. Prosimy o kontakt przez e-mail przed złożeniem zamówienia.

  Zobacz także: