Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal 3 szt. Zobacz większy

Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal 3 szt.

Nowy produkt

1-7 dni roboczych

Ok. 66% użytkowników w wieku od 40 lat wzwyż zwraca uwagę na uczucie dyskomfortu lub suchości oka podczas noszenia soczewek kontaktowych w trybie miesięcznym. Zazwyczaj skutkuje to rezygnacją z tej formy korekcji wzroku.

Więcej szczegółów

82,08 zł z VAT

 • Air Optix PLUS HydraGlyde Multifocal 3 szt. - dla kogo?

  Tylko 36% użytkowników soczewek kontaktowych w wieku 40 lat lub więcej jest zadowolonych ze stosowanego sposobu korekcji wzroku. Aby spełnić potrzeby pozostałych osób prezbiopijnych, powstał produkt Air Optix PLUS HydraGlyde Multifocal

  Są to soczewki kontaktowe przeznaczone przede wszystkim dla:

  • osób borykających się z prezbiopią (starczowzrocznością),

  • osób chcących cieszyć się dobrym widzeniem na każdą odległość,

  • osób uskarżających się na wrażliwe oczy i dyskomfort związany z suchym okiem,

  • osób pragnących widzieć ostro i cieszyć się obrazem wysokiej jakości,

  • osób noszących soczewki przez cały dzień, pracujących przed komputerem, w pomieszczeniach klimatyzowanych,

  • osób zapominających zdjąć soczewki przed snem,

  • osób poszukujących miesięcznych soczewek kontaktowych.

  Soczewki Air Optix PLUS HydraGlyde Multifocal - cechy charakterystyczne

  Air Optix PLUS HydraGlyde Multifocal to silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe z materiału Lotrafilcon B, które łączą w sobie kilka technologii opracowanych przez firmę Alcon. Jedną z nich jest SmartShield - powłoka znajdująca się na powierzchni soczewki. Jej zadaniem jest zwiększenie odporności na osadzanie się na niej zanieczyszczeń. Atutem tego rozwiązania jest także podwyższony poziom zwilżalności, który zapewnia komfort noszenia soczewek kontaktowych przez cały miesiąc. Za nawilżenie odpowiedzialny jest także składnik Aqua. Uwodnienie soczewek wynosi 33%, przepuszczalność tlenu natomiast Dk/t 110.

  Air Optix PLUS HydraGlyde Multifocal wykorzystują konstrukcję Precision Profile. W części centralnej soczewki umieszczony jest element do bliży. Współpraca z naturalną funkcją źrenicy umożliwia łatwe przechodzenie z widzenia przedmiotów bliskich, dalekich oraz dystansów pośrednich.

  Konstrukcja soczewek multifokalnych wykorzystuje również formułę HydraGlyde Moisture Matrix. Technologia ta czuwa nad odpowiednim poziomem zwilżenia soczewki przez cały miesiąc. Rekomendowane jest także korzystanie z płynów do pielęgnacji soczewek zawierających ten składnik. Pozwala to na zminimalizowanie ryzyka suchości soczewek kontaktowych, a tym samym zwiększenie komfortu ich użytkowania.

  Air Optix PLUS HydraGlyde Multifocal należą do rodziny soczewek multifokalnych firmy Alcon. Dzięki temu pacjenci z prezbiopią mogą liczyć na szybkie dopasowanie soczewek kontaktowych do ich potrzeb. Mogą one być stosowane w trybie przedłużonym - maksymalnie do 6 dni i nocy.

  Air Optix PLUS HydraGlyde Multifocal - jak pielęgnować?

  Po zdjęciu soczewek z oka należy zanurzyć je w płynie do pielęgnacji - co najmniej na kilka godzin. Przestrzeganie tych zasad pozwala na cieszenie się ich właściwościami przez 30 dni. W tym celu polecamy użycie płynu OPTI-FREE PureMoist.

  Zobacz soczewki Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal w innej wielkości opakowania:

 • Moc+6.00 do -10.00
  Krzywizna8,6
  Średnica14,20
  Ilość soczewek w opakowaniu3 sztuki
  Termin realizacji1-7 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal 3 szt.

Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal 3 szt.

Ok. 66% użytkowników w wieku od 40 lat wzwyż zwraca uwagę na uczucie dyskomfortu lub suchości oka podczas noszenia soczewek kontaktowych w trybie miesięcznym. Zazwyczaj skutkuje to rezygnacją z tej formy korekcji wzroku.

Zobacz także: