AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL 6 szt.

Nowy produkt

1-7 dni roboczych

Progresywne soczewki miesięczne z rodziny AIR OPTIX, renomowanego producenta- firmy ALCON.

 • soczewki miesięczne
 • dla krótkowidzów i dalekowidzów
 • dla osób z prezbiopią
 • unikalne technologie dla najlepszego widzenia i komfortu
 • producent firma ALCON

Więcej szczegółów

129,60 zł z VAT

 • Progresywne soczewki AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL oferują bardzo skuteczną korekcję dolegliwości prezbiopii. Przy ich pomocy będziesz w stanie widzieć wyraźnie w różnych odległościach. Same soczewki natomiast nie będą wywoływać u Ciebie negatywnych efektów ubocznych jak przesuszanie oczu czy inne irytujące dolegliwości. Skuteczna korekcja wady prezbiopii możliwa jest dzięki zastosowaniu przez producenta nowoczesnych technologii, w tym specjalnej konstrukcji soczewki. Dzięki odpowiedniemu poziomowi nawilżenia i przepuszczalności tlenu soczewki zapewnią Ci oczekiwany komfort codziennie od rana do wieczora oraz od pierwszego do ostatnia dnia noszenia soczewek.

  SOCZEWKI AIR OPTIX MULTIFOCAL SĄ DLA CIEBIE JEŚLI:

  • doskwiera Ci wada prezbiopii;
  • chcesz widzieć wyraźnie i niezawodnie we wszystkich dystansach;
  • wolisz soczewki wielokrotnego użytku;
  • oczekujesz maksymalnego komfortu przez cały okres noszenia soczewek;
  • szukasz swoich pierwszych szkieł progresywnych lub aktualnie noszone nie dają Ci pełni satysfakcji.

  DOSKONAŁE WIDZENIE NA WSZYSTKICH DYSTANSACH

  Po czterdziestce nasze oczy zaczynają mieć kłopoty z wyraźnym widzeniem obiektów znajdujących się w bliskiej odległości. Dolegliwość ta nazywana jest starczowzrocznością lub prezbiopią. Może ona być skutecznie skorygowana za pomocą soczewek kontaktowych- takich jak AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL. Zastosowano w nich unikalną konstrukcję The Unique Precision Profile, która umożliwia korekcję tak skomplikowanej wady jaką jest prezbiopia. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mógł widzieć wyraźnie w bliskich odległościach- co umożliwi Ci bezproblemowe czytanie nawet rzeczy napisanych małym drukiem. Problemy przestanie Ci także sprawiać widzenie w odległościach pośrednich co ułatwi pracę przy ekranie komputera. W końcu także widzenie na dalszych dystansach nie będzie rozmazane ani zniekształcone. Pomoże Ci to w wygodnej i bezpiecznej jeździe samochodem. Wyjątkowa konstrukcja soczewek AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL radzi sobie również doskonale z płynnym przechodzeniem pomiędzy różnymi odległościami widzenia.

  PEŁEN KOMFORT OD PIERWSZEGO DO TRZYDZIESTEGO DNIA

  Jak i inne produkty z rodziny AIR OPTIX firmy ALCON tak soczewki multifokalne wyposażone zostały w unikalny system SmartShield. Jego zadaniem jest stworzenie na powierzchni soczewki bardzo cienkiej warstwy nawilżającej, która ochroni ją przed zanieczyszczeniami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Utrzymanie soczewek wolnych od nagromadzonych osadów znacząco poprawia komfort używania soczewek. Wysokie nawilżenie oraz przepuszczalność tlenu w połączeniu z ochroną przed zanieczyszczeniami sprawiają, że używanie soczewek AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL jest doświadczeniem niezwykle przyjemnym, nie łączącym się z negatywnymi skutkami ubocznymi.

  CODZIENNA PIELĘGNACJA SOCZEWEK AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL

  AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL to progresywne soczewki miesięczne. W związku z tym niezbędna w ich przypadku jest codzienna pielęgnacja. Soczewki po każdym zdjęciu należy przemyć płynem pielęgnacyjnym, a następnie przechowywać w specjalnym pojemniku wypełnionym płynem. Do pielęgnacji AIR OPTIX MULTIFOCAL polecamy płyny CareView Aqua Premium w pojemnościach 500 ml oraz 100 ml.

  SZUKASZ INNYCH SOCZEWEK MARKI AIR OPTIX?

  W ofercie naszego sklepu znajdziesz soczewki multifokalne AIR OPTIX także w opakowaniu 3 sztuki. Jeżeli natomiast szukasz soczewek sferycznych polecamy AIR OPTIX with HydraGlyde. Do noszenia w trybie rozszerzonym AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA. Dla astygmatyków natomiast toryczne AIR OPTIX for ASTIGMATISM.

  Przelicznik dodatku:
   

  DodatekOko dominująceOko niedominujące
  do +1,0LOLO
  +1,25, +1,5MEDMED
  +1,75, +2,0MEDHI
  +2,25 i 2,5HIHI

 • Moc+6.00 do -10.00
  Krzywizna8,6
  Średnica14,20
  Ilość soczewek w opakowaniu6 sztuk
  Termin realizacji1-7 dni roboczych

Opinie

Oceń 
2017-10-30

dobre

dobre soczewki w niezłej cenie. zamówienie zrealizowane szybko i bez żadnych niespodzianek

  Oceń 
  2017-08-24

  Wysoka jakość

  Soczewki świetnie spełniają swoją funkcję. Widzenie w różnych odległościach jest wyraźne i nienaganne. Nie powodują także przesuszania oczu czy innych podrażnień. Polecam tym, którzy szukają niezawodnych soczewek multifokalnych. Myślę, że każdy będzie z nich zadowolony- nawet osoby o bardziej wrażliwych oczach.

   Oceń 
   2017-05-31

   Warte swojej ceny

   Bardzo dobre i komfortowe soczewki. Trochę drogie chociaż tutaj i tak cena lepsza niż gdzie indziej.

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL 6 szt.

    AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL 6 szt.

    Progresywne soczewki miesięczne z rodziny AIR OPTIX, renomowanego producenta- firmy ALCON.

    • soczewki miesięczne
    • dla krótkowidzów i dalekowidzów
    • dla osób z prezbiopią
    • unikalne technologie dla najlepszego widzenia i komfortu
    • producent firma ALCON

    Zobacz także: