Dailies Aqua Comfort Plus Toric 90 szt. Zobacz większy

Dailies Aqua Comfort Plus Toric 90 szt.

Nowy produkt

7-10 dni roboczych

201,96 zł z VAT

 • Soczewki kontaktowe Dailies AquaComfort Plus Toric to jednodniowe soczewki astygmatyczne stworzone przez firmę Alcon.

  Charakterystyka soczewek Dailies AquaComfort Plus Toric:

  Są to soczewki codziennej wymiany stworzone dla osób zmagających się z astygmatyzmem. Wykonane zostały z materiału Nelfilcon A, który doskonale współgra z wysokim uwodnieniem soczewki (69%). Dzięki temu połączeniu soczewka jest przez cały dzień odpowiednio nawilżona, a ich użytkownik nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Soczewki Dailies AquaComfort Plus Toric wyposażono w system nawilżający aktywowany mruganiem, co w praktyce oznacza, że z każdym mrugnięciem oko i soczewka otrzymują nową porcję nawilżenia.

  W soczewkach astygmatycznych niezwykle istotna jest ich stabilność na oku zapewniająca ostre widzenie. Dzięki konstrukcji Precision Curve Design soczewki Dailies AquaComfort Plus Toric gwarantują ostre i wyraźne widzenie, gdyż współdziałają z naturalnym procesem mrugania, utrzymując soczewkę w jednej pozycji.

  Soczewki posiadają znacznik strony ułatwiający ich zakładanie. Dodatkowo posiadają jasnoniebieskie zabarwienie, które ułatwia manipulowanie soczewką.

  Dla kogo soczewki Dailies AquaComfort Plus Toric?

  Są to soczewki skierowane do osób z astygmatyzmem. Jako że są to soczewki jednodniowe, polecane są szczególnie tym astygmatykom, którzy cenią sobie komfort stosowania każdego dnia świeżej pary soczewek, nie chcącym zaprzątać sobie głowy ich codzienną pielęgnacją.

  Zobacz soczewki Dailies AquaComfort Plus Toric w innej wielkości opakowania:

 • Krzywizna8,8
  Średnica14,40
  Termin realizacji7-10 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

Dailies Aqua Comfort Plus Toric 90 szt.

Dailies Aqua Comfort Plus Toric 90 szt.