Akcesoria Jest 2 produktów.

Pokazuję 1 - 2 na 2 produktów
Akcesoria
Akcesoria do soczewek to w większości pojemniki, które umożliwiają pielęgnację i przechowywanie soczewek. Pojemniki na soczewki są o rożnych kształtach i kolorach, ich komory posiadają często oznaczenia na prawą i lewą soczewkę, aby ich nie pomylić podczas zakładania lub ściągania soczewek. Co więcej pojemniczki na soczewki są na tyle głębokie, aby można było zanurzyć całą soczewkę w płynie pielęgnacyjnym.

Zestaw podróżny to niezbędne akcesorium podczas podróży każdej osoby, która nosi soczewki kontaktowe. Zestaw podróżny to różnego rodzaju pudełko zawierające pojemnik na soczewki, pęsetę oraz buteleczkę na płyn pielęgnacyjny. Zestaw ten pozwala na utrzymanie akcesoriów do soczewek w jednym miejscu oraz zapewnia, że pozostają one czyste i sterylne. Pęseta do soczewek, którą można nabyć również poza zestawem podróżnym służy do wyjmowania soczewek z pojemników.

W tej kategorii dostępne są też płatki ogórkowe, doskonałe na ukojenie zmęczonych oczu, a także zniwelowanie sińców i cieni pod oczami.