PureVision Multifocal 6 szt. Zobacz większy

PureVision Multifocal 6 szt.

Nowy produkt

do 7 dni roboczych

160,88 zł z VAT

 • Z powodu opóźnień dostaw od producenta czas oczekiwania na soczewki ulegnie wydłużeniu. Przed złożeniem zamówienia proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dostępności soczewek.  

   

  Soczewki PureVision Multifocal to soczewki progresywne, które znajdują się w ofercie firmy Bausch & Lomb. Szkła kontaktowe przeznaczone do korekcji prezbiopii, których zadaniem jest zapewnienie wyraźnego widzenia na odległości dalekie, bliskie i pośrednie. Dzięki zastosowaniu materiału AerGel, soczewki PureVision Multifocal są odporne na powstawanie osadów białkowych na ich powierzchni oraz nawilżone przez okres użytkowania. Ponadto, soczewki PureVision Multifocal można nosić w trybie ciągłym (przez 30 dni i 29 nocy bez zdejmowania).

  Soczewki multifokalne stworzone z myślą o osobach, które nawet po przekroczeniu 50. roku życia chcą dalej cieszyć się używaniem soczewek. Ponadto, zalecane są tym, którzy prowadzą aktywny tryb życia i chcą cieszyć się wyraźnym widzeniem bez naprzemiennego wkładania dwóch par okularów.

   

 • Moc+6.00 do -10.00
  Krzywizna8,6
  Średnica14,00
  Ilość soczewek w opakowaniu6 sztuk
  Termin realizacjido 7 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

PureVision Multifocal 6 szt.

PureVision Multifocal 6 szt.

Zobacz także: