Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal 30 szt. Zobacz większy

Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal 30 szt.

Nowy produkt

7-10 dni roboczych

100,98 zł z VAT

 • Soczewki Dailies AquaComfort Plus Multifocal to progresywne soczewki jednodniowe zaprojektowane i stworzone przez firmę Alcon.

  Charakterystyka soczewek Dailies AquaComfort Plus Multifocal:

  Są to soczewki multifokalne, czyli przeznaczone do korygowania wady prezbiopii. Wykonane zostały z materiału Nelfilcon A, który doskonale sprawdza się w połączeniu z 69% stopniem uwodnienia soczewki. Soczewki Dailies AquaComfort Plus Multifocal wyposażone zostały w system nawilżający aktywowany mruganiem. Związki nawilżające aktywowane są wraz z każdym mrugnięciem, co zapewnia wysoki komfort noszenia przez cały dzień. Dzięki temu oczy są doskonale nawilżone, a soczewka jest wygodna i wolna od tworzenia się na jej powierzchni osadów.

  Soczewki Dailies AquaComfort Plus Multifocal, dzięki unikalnej konstrukcji Precision Profile Design, łączą w sobie dwa najważniejsze aspekty – komfort i wygodę z niezwykłą ostrością widzenia zarówno na bliskie, jak i dalekie odległości. Soczewki posiadają jasnoniebieskie zabarwienie VISITINT, które ułatwia manipulowanie soczewką.

  Dla kogo soczewki Dailies AquaComfort Plus Multifocal?

  Są to soczewki skierowane do osób powyżej 40. roku życia, mających problem z wyraźnym widzeniem zarówno na bliskie, jak i dalekie odległości. Wybór tych soczewek zupełnie eliminuje problem zmiany okularów w zależności od tego, czy czytamy, czy idziemy na spacer. Są to soczewki jednodniowe, a więc rekomendowane osobom, które w soczewkach cenią sobie komfort zakładania codziennie świeżej pary soczewek, bez konieczności ich pielęgnacji.

  Zobacz inne soczewki progresywne marki Dailies:

 • Krzywizna8,7
  Średnica14,00
  Ilość soczewek w opakowaniu30 sztuk
  Termin realizacji7-10 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal 30 szt.

Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal 30 szt.