Dailies TOTAL1 30 szt. Zobacz większy

Dailies TOTAL1 30 szt.

Nowy produkt

5 dni roboczych

71,90 zł z VAT

Najniższa cena w Polsce!

 • Soczewki Dailies Total 1 to jednodniowe soczewki, które dostępne są w ofercie firmy Alcon.

  Są to soczewki jednorazowego użytku, które jako jedyne na świecie zawierają gradient uwodnienia. Oznacza to, że wewnętrzna warstwa soczewki, która nie wchodzi w kontakt z okiem zawiera 33% wody, zewnętrzna część ponad 80% a przy powierzchni rogówki wynosi nawet 100%. Soczewki Dailies Total 1 dzięki swej innowacyjnej budowie sprawiają, że są one nadzwyczaj komfortowe w użytkowaniu. Kolejnym atutem soczewek Dailies Total 1 jest wysoki współczynnik przepuszczalności tlenu, który wynosi 156 Dk/t. Dzięki temu oczy są prawidłowo dotlenione czyli wolne od podrażnień. Ponadto, zawierają fosfatydylocholinę, substancję naturalnie występującą w łzach.

  Soczewki Dailies Total 1 stworzono z myślą o osobach, które stawiają na bardzo wysoki komfort noszenia. Dodatkowo, zalecane są tym, którzy podczas używania innych soczewek kontaktowych cierpieli na odczucie suchości oka i podrażnienia rogówki.

  Czas oczekiwania od 1- 15 dni roboczych

  Soczewki mogą być sprzedawane bez opakowania zbiorczego.

 • Moc+6.00 do -12,00
  Krzywizna8,5
  Średnica14,10
  Ilość soczewek w opakowaniu30 sztuk
  Termin realizacji5 dni roboczych

Opinie

Oceń 
2017-06-26

świetne!

soczewki sprawują się fantastycznie. trzeba dorzucić parę złotych więcej niż na konkurencyjne ale według mnie warto. w końcu chodzi tutaj o zdrowie naszych oczu. widzenie, komfort, wygoda przy total1 są rewelacyjne. polecam wszystkim te soczewki.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Dailies TOTAL1 30 szt.

  Dailies TOTAL1 30 szt.

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: