PureVision 2 HD 6 szt. wysyłka 24h Zobacz większy

PureVision 2 HD 6 szt.

Nowy produkt

24 godziny (w sporadycznych przypadkach do 15 dni roboczych)

55,00 zł z VAT

 • Soczewki PureVision 2 HD to soczewki sferyczne, stworzone przez firmę Bausch & Lomb.

  Silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe, które wykonane zostały z materiału Balafilcon A. Do produkcji soczewek PureVision 2 HD zastosowano technologię High Definition, która pozwala na zminimalizowanie efektu halo, lśnienia i aberracji. Ich kolejną zaletą jest wysoka przepuszczalność tlenu, dzięki temu oczy są mniej zmęczone oraz podatne na zaczerwienienia. Ponadto, wyposażono je w technologię Comfort Moist, która pozwala na utrzymanie ciągłej wilgoci na powierzchni soczewki przez cały okres stosowania. Zaokrąglony kształt soczewki zmniejsza tarcie między powieką a powierzchnią soczewki w trakcie zamykania i otwierania oczu.

  Soczewki PureVision 2 HD stworzono z myślą o osobach, które preferują używanie miesięcznych szkieł kontaktowych. Ponadto, zalecane są tym, którzy większość czasu spędzają przed ekranem komputera oraz mają problem z suchością oka.

  Możliwość sprzedaży bez opakowania zbiorczego.

 • Moc+6.00 do -12.00
  Krzywizna8,6
  Średnica14,00
  Ilość soczewek w opakowaniu6 sztuk
  Termin realizacji24 godziny (w sporadycznych przypadkach do 15 dni roboczych)

Opinie

Oceń 
2017-11-22

Bardzo zadowolony

Jestem bardzo zadowolony zarówno z soczewek jak i sposobu realizacji zamówienia. Wszystko na poziomie, szybko i bez przeszkód. Z całą pewnością będę w przyszłości dokonywał zakupów w sklepie Taniesoczewki.pl

 • 0 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

PureVision 2 HD 6 szt.

PureVision 2 HD 6 szt.

Zobacz także: