AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA 3 szt.

Nowy produkt

1-5 dni roboczych

Miesięczne szkła kontaktowe do noszenia w trybie rozszerzonym renomowanego producenta ALCON.

 • soczewki miesięczne
 • bez konieczności zdejmowania do snu
 • szeroki zakres mocy
 • bardzo wysoka przepuszczalność tlenu
 • innowacyjne rozwiązanie SmartShield
 • producent ALCON

Więcej szczegółów

106,99 zł z VAT

 • Informujemy, że produkcja soczewek Air Optix Night & Day została tymczasowo wstrzymana.

  Posiadamy ograniczony stan magazynowy.

  Prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta w celu potwierdzenia dostępności soczewek.

  Soczewki mogą być wysłane bez opakowania zbiorczego  Soczewki AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA skierowane są do osób, które poszukują komfortowych soczewek kontaktowych, które można nosić bez konieczności zdejmowania ich do snu. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich materiałów i technologii firma ALCON osiągnęła imponujący efekt w postaci soczewek o nadzwyczaj wysokim wskaźniku przepuszczalności tlenu, oferujących właściwe nawilżenie oraz chroniących przed gromadzeniem się wewnętrznych i zewnętrznych zanieczyszczeń na powierzchni soczewek.

  AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA SĄ DLA CIEBIE JEŻELI:

  • używasz albo chcesz zacząć używać soczewek bez zdejmowania do snu;
  • oczekujesz komfortowych soczewek, które pozwolą Ci zapomnieć o tym, że masz je na oczach;
  • jesteś osobą aktywną, która nie chce marnować czasu na pielęgnację soczewek;
  • zależy Ci aby Twoje oczy zawsze wyglądały świeżo i zdrowo;
  • jesteś krótkowidzem lub dalekowidzem.

  IDEALNE WIDZENIE JUŻ OD POBUDKI

  AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA są najchętniej polecanymi przez profesjonalistów soczewkami do noszenia w trybie dzień i noc. Brak konieczności zdejmowania soczewek oszczędzi Twój czas i da Ci wyjątkowy komfort idealnego widzenia od momentu otworzenia rano oczu do wieczornego zaśnięcia. Innowacyjne osiągnięcia firmy ALCON takie jak najwyższa wśród miękkich soczewek kontaktowych przepuszczalność tlenu, ochrona przed zanieczyszczeniami SmartShield czy właściwe nawilżenie soczewek sprawiają, że AIR OPTIX NIGHT & DAY pomimo nieustannego noszenia bez zdejmowania do snu są w stanie zapewnić maksymalny komfort przez cały miesiąc i zapobiec irytującym skutkom ubocznym noszenia soczewek.

  OCHRONNA WARSTWA SMARTSHIELD

  Soczewki AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA wyposażone są w ultra cienką warstwę ochronną SmartShield, która zabezpiecza jest przed zanieczyszczeniami mogącymi pogarszać komfort używania soczewek. Technologia SmartShield zapobiega gromadzeniu się na powierzchni soczewek białek i lipidów, które naturalnie wchodzą w skład ludzkich łez. Chroni ona także przed zanieczyszczeniami z zewnątrz takimi jak na przykład resztki kremów czy innych kosmetyków mogących trafiać na powierzchnię soczewek podczas ich zakładania i zdejmowania.

  JAK PIELĘGNOWAĆ AIR OPTIX NIGHT & DAY?

  AIR OPTIX NIGHT & DAY będąc używane w trybie rozszerzonym- bez zdejmowania ich do snu nie wymagają dodatkowej pielęgnacji. Nie wymagają one używania płynów pielęgnacyjnych czy pudełeczek do przechowywania. Parę soczewek po założeniu nosi się bez przerwy do 30 dni po czym wyrzuca się ją i zakłada nową. Jeżeli jednak zdejmiesz soczewki w trakcie trwania 30-dniowego okresu noszenia, przed ich ponownym założeniem niezbędnym będzie użycie płynu do soczewek. Do tego celu polecamy płyny Careview Aqua Premium dostępne w naszym sklepie w pojemnościach 100 ml i 500 ml

  ZOBACZ INNE SOCZEWKI Z RODZINY AIR OPTIX

  W naszym sklepie znajdziesz AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA również w opakowaniu 6 sztuk. Jeżeli szukasz soczewek do noszenia w trybie dziennym sprawdź AIR OPTIX plus HYDRAGLYDE. Astygmatykom polecamy AIR OPTIX for ASTIGMATISM, a dla osób z prezbiopią AIR OPTIX MULTIFOCAL.

  Możliwość sprzedaży bez opakowania zbiorczego.

 • Moc+6.00 do -10.00
  Krzywizna8,4, 8,6
  Średnica13,80
  Ilość soczewek w opakowaniu3 sztuki
  Termin realizacji1-5 dni roboczych

Opinie

Oceń 
2017-08-30

OK

Soczewki sprawdzają się dobrze. Ze względu na dużą wadę wzroku spanie w soczewkach jest dla mnie bardzo wygodnym rozwiązaniem ze względu na brak konieczności codziennego zdejmowania soczewek i porannego ich ubierania. Na ogół czuję się w nich bardzo dobrze, nawet po nocy- tylko czasamiu zdarzają się jakieś drobne dyskomforty. Ogólnie polecam te soczewki.

  Oceń 
  2017-06-19

  Bardzo solidne szkła

  Jestem niezwykle zadowolony z noszenia tych szkieł. Używam ich w trybie dzień i noc co przy mojej dużej wadzie jest bardzo wygodne kiedy mogę się od razu obudzić z soczewkami na oczach. Nie powodują irytacji, oczy czują się w nich naprawdę bardzo dobrze. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

   Oceń 
   2017-06-12

   tanio i oryginalnie

   Soczewki oryginalne, bez zarzutu. Cena najlepsza jaką widziałem w Polsce! Dostawa szybka.

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA 3 szt.

    AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA 3 szt.

    Miesięczne szkła kontaktowe do noszenia w trybie rozszerzonym renomowanego producenta ALCON.

    • soczewki miesięczne
    • bez konieczności zdejmowania do snu
    • szeroki zakres mocy
    • bardzo wysoka przepuszczalność tlenu
    • innowacyjne rozwiązanie SmartShield
    • producent ALCON

    Zobacz także: