Biofinity 3 szt. WYSYŁKA 24H Zobacz większe

Biofinity 3 szt.

Nowe

W związku z wycofaniem ze sprzedaży soczewek Biofinity nie są one już dostępne w naszym sklepie. Możesz je bezpiecznie zamienić na jedne z polecanych przez nas soczewek:

Więcej szczegółów

49,99 zł

Opis

Moc+8.00 do -12.00
Krzywizna8,6
Średnica14,00
Ilość soczewek w opakowaniu3 sztuki
Termin realizacjiod 14 do 21 dni roboczych

Więcej informacji

Biofinity to miesięczne soczewki sferyczne gwarantujące znakomity komfort noszenia zarówno w dziennym jak i rozszerzonym trybie noszenia.

 • tryb wymiany: co miesiąc
 • tryb noszenia: rozszerzony
 • moce ujemne i dodatnie
 • nowatorska technologia Aquaform
 • silikonowo- hydrożelowy materiał
 • producent CooperVision

Sferyczne soczewki Biofinity zapewniają najwyższy komfort noszenia niezależnie od czasu czy miejsca. Ponadto mogą być używane zarówno w trybie dziennym jak i w trybie rozszerzonym- bez konieczności zdejmowania soczewek na noc. Luksusowe soczewki Biofinity wykonane są z miękkiego i elastycznego tworzywa silikonowo- hydrożelowego z wykorzystaniem innowacyjnych technologii aby dać Ci jak największą satysfakcję z noszenia soczewek.

SOCZEWKI BIOFINITY SĄ WYBOREM DLA CIEBIE GDY:

 • liczysz na to, że soczewki zapewnią Ci maksimum komfortu;
 • zależy Ci na odpowiednim nawilżeniu i przepuszczalności tlenu soczewek;
 • jesteś krótkowidzem lub dalekowidzem;
 • wolisz soczewki wielokrotnego użytku;
 • chcesz nosić soczewki w trybie rozszerzonym, bez zdejmowania na noc;
 • szukasz swoich pierwszych soczewe lub nie jesteś w pełni zadowolony z obecnie używanych.

NOWATORSKA TECHNOLOGIA AQUAFORM

Soczewki Biofinity swoje znakomite właściwości zawdzięczają głównie nowatorskiej technologii Aquaform, stosowanej ekskluzywnie w soczewkach producenta CooperVision. Na technologię Aquaform składa się szereg rozwiązań służących zwiększaniu komfortu użytkowania soczewek kontaktowych. Jednym z tych rozwiązań jest bardzo dobra oddychalność, uzyskana dzięki zastosowaniu materiału o wysokiej przepuszczalności tlenu. Sprawi to, że białka Twoich oczu pozostaną białe, a Twoje oczy zdrowe i wyglądające pięknie. Technologia Aquaform dzięki wykorzystaniu odpowiednich materiałów sprawia, że soczewki Biofinity są odpowiednio miękkie i elastyczne co wraz z odpowiednim kształtem soczewki znacznie poprawia ich komfort. Aquaform odpowiada również za właściwe i równomierne nawilżenie soczewek, sprawiając, że ich powierzchnia jest gładka i nie podrażnia, ani nie wysusza oczu.

aquaform biofinity

MOŻLIWOŚĆ NOSZENIA W DZIEŃ I W NOCY PRZEZ CAŁY MIESIĄC

Jedną z najbardziej cenionych zalet soczewek Biofinity jest dowolność w wyborze trybu noszenia soczewek. Mogę one być stosowane zarówno jako soczewki miesięczne, jak również jako soczewki noszone w trybie rozszerzonym przez cały miesiąc bez zdejmowania. Dzięki opisanym wyżej, nowoczesnym rozwiązaniom soczewki mogą być używane bez przerwy przez 30 dni i 29 nocy nie powodując podrażnień, wysuszania oczu czy innego uczucia dyskomfortu.

PIELĘGNACJA SOCZEWEK BIOFINITY

W przypadku używania soczewek Biofinity w trybie rozszerzonym nie wymagają dodatkowej pielęgnacji. Przy noszeniu dziennym jednak pielęgnacja soczewek będzie niezbędna. Do soczewek Biofinity polecamy płyny do soczewek marki Careview Aqua Premium dostępne u nas w pojemnościach 100 ml oraz 500 ml.

POLECAMY INNE SOCZEWKI Z RODZINY BIOFINITY

Soczewki Biofinity znajdziesz u nas także w opakowaniu 6 soczewek. Jeśli posiadasz dużą wadę wzroku polecamy Ci Biofinity XR. Dla astygmatyków mamy w ofercie soczewki Biofinity Toric, a dla osób cierpiących na prezbiopię Biofinity Multifocal.

W niektórych sporadycznych przypadkach czas realizacji wynosi 5 dni roboczych.

Możliwość sprzedaży bez opakowania zbiorczego.

Opinie

Oceń 
2017-07-26

klasa ;)

Soczewki dobrze znane i chyba każdy wie, że jedne z najlepszych miesięcznych, a wg. mnie najlepsze. Używam ich od paru już lat i nie widzę powodu kiedykolwiek zmieniać je na inne. Polecam też innymn.

  Napisz swoją opinię !

  Napisz opinię

  Biofinity 3 szt.

  Biofinity 3 szt.

  W związku z wycofaniem ze sprzedaży soczewek Biofinity nie są one już dostępne w naszym sklepie. Możesz je bezpiecznie zamienić na jedne z polecanych przez nas soczewek:

  Napisz opinię

  Produkty powiązane