Dailies Aqua Comfort Plus Toric 30 szt. Zobacz większy

Dailies Aqua Comfort Plus Toric 30 szt.

Nowy produkt

7-10 dni roboczych

71,28 zł z VAT

 • Soczewki kontaktowe Dailies AquaComfort Plus Toric to jednodniowe soczewki astygmatyczne stworzone przez firmę Alcon.

  Charakterystyka soczewek Dailies AquaComfort Plus Toric:

  Są to soczewki codziennej wymiany stworzone dla osób zmagających się z astygmatyzmem. Wykonane zostały z materiału Nelfilcon A, który doskonale współgra z wysokim uwodnieniem soczewki (69%). Dzięki temu połączeniu soczewka jest przez cały dzień odpowiednio nawilżona, a ich użytkownik nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Soczewki Dailies AquaComfort Plus Toric wyposażono w system nawilżający aktywowany mruganiem, co w praktyce oznacza, że z każdym mrugnięciem oko i soczewka otrzymują nową porcję nawilżenia.

  W soczewkach astygmatycznych niezwykle istotna jest ich stabilność na oku zapewniająca ostre widzenie. Dzięki konstrukcji Precision Curve Design soczewki Dailies AquaComfort Plus Toric gwarantują ostre i wyraźne widzenie, gdyż współdziałają z naturalnym procesem mrugania, utrzymując soczewkę w jednej pozycji.

  Soczewki posiadają znacznik strony ułatwiający ich zakładanie. Dodatkowo posiadają jasnoniebieskie zabarwienie, które ułatwia manipulowanie soczewką.

  Dla kogo soczewki Dailies AquaComfort Plus Toric?

  Są to soczewki skierowane do osób z astygmatyzmem. Jako że są to soczewki jednodniowe, polecane są szczególnie tym astygmatykom, którzy cenią sobie komfort stosowania każdego dnia świeżej pary soczewek, nie chcącym zaprzątać sobie głowy ich codzienną pielęgnacją.

 • Krzywizna8,8
  Średnica14,40
  Ilość soczewek w opakowaniu30 sztuk
  Termin realizacji7-10 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

Dailies Aqua Comfort Plus Toric 30 szt.

Dailies Aqua Comfort Plus Toric 30 szt.